partnerzy partner - SM Swarzędz partner techniczny - Inea
Kleszczewo

W KLESZCZEWIE O ZAGROŻENIU

W KLESZCZEWIE O ZAGROŻENIU
Udostępnij

Informacja wójta Gminy Kleszczewo:

W związku z licznymi pytaniami informujemy, że szkoły i przedszkola prowadzone przez Gminę Kleszczewo w środę 11 marca 2020 r. będą pracowały zgodnie z planem.

Powyższa decyzja została podjęta po ustaleniach na dzisiejszym posiedzeniu Wojewódzkiego Zespołu Zarządzania Kryzysowego, w którym uczestniczyli Wojewoda Wielkopolski, Dyrektor Wojewódzkiej Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej w Poznaniu, Starosta Poznański oraz przedstawiciele gminnych samorządów.

Apelujemy do rodziców, uczniów i przedszkolaków o wyjątkową ostrożność i rozwagę – w przypadku, gdy dziecko źle się czuje, ma wysoką temperaturę, infekcję  - dziecko powinno zostać objęte opieką medyczną i pozostać w domu.

Decyzje o ewentualnym zawieszeniu zajęć szkolnych będą podejmowane na bieżąco.

Informujemy również, że z dniem 11 marca 2020 roku zostają zawieszone do odwołania imprezy kulturalne, rozrywkowe i sportowe organizowane przez jednostki organizacyjne gminy oraz wyjazdy i wycieczki szkolne.  

Zobacz również:

Zobacz wszystkie
Zamknij X
Nasza strona korzysta z ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Korzystając z niej bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.